מה עדיף, יאכטה גדולה או יאכטה קטנה?

יאכטה הוא כלי התחבורה הימית הטוב ביותר לשייט תענוגות או חופשה. הסיבה היא שסוג זה של כלי שייט מכיל את הכי הרבה מקום מכולם כך שתוכלו ליהנות מחוויית השייט שלכם למלואה. יאכטת יאכטה טיפוסית מכילה 4 חדרים פרטיים כפולים, ובנוסף, עוד שניים עבור הקפטן והצוות. אם אתם שוכרים את היאכטה ומטפלים בשייט בעצמכם, החדרים הנוספים האלה יכולים לשמש עבור הילדים. יאכטה להשכרה היא רעיון נפלא בתור חופשה משפחתית בה כל המשפחה יכולה להתכנס במקום אחד.

חלק מהבונוסים שאתם יכולים לחוות עם שייט על יאכטה להשכרה, כוללות מאווררים לקירור בחדרים ובסלון. יש גם מקלחות עם מים טריים כך שלא תצטרכו להתקלח במי מלח מהים בשייט היאכטה שלכם. כלי האלקטרוניקה על הסיפון כוללים GPS, נגן ורדיו VHF. לא תצטרכו לחיות ללא מזון ושתייה קרים בגלל שהיאכטה כוללת  מקרר  ומקרר לשתייה על היאכטה, ובנוסך, ברביקיו ומיקרוגל. תיהנו מכל הנוחיות שיש בביתכם בשייט שלכם.

ההמלצה שלנו היא קחו את יאכטת "ענן-לבן" ל ותשכירו אותה.

שייט ביאכטה

בחירת יאכטה מושלמת לחופשת השייט שלכם

כשאתם בוחרים יאכטה להשכרה לחופשת השייט שלכם, יהיה לכם סיפון מרווח בו תוכלו לשהות בשמש.  הקוקפיט של היאכטה גם הוא מרווח מאוד ומציע שולחן בו אתם יכולים לנוח  וליהנות מהנוף בימים בהם מזג האוויר אינו מאפשר לכם ליהנות ממנו בחוץ. מהמושב על ראש הסירה יש לכם זווית ראייה על כל  החלקים של הסיפון כשאתם חונים אם אתם מפעילים את היאכטה בעצמכם.

הסלון הראשי המרווח של היאכטה  מכיל בתוכו טרקלין בו אתם והאורחים שלכם יכולים לנוח בו בנוחות.  בחדר הזה יש חלונות שנותנים לכם מראה של 360 מעלות  על מה שמתרחש בחוץ. אם יש הרבה שמש, אתם לא צריכים להישאר בחוסר נוחות בפנים, בגלל שהיאכטה מסקת צל  מהשמש ובנוסף על כך קירור בתוך החדרים.  כשאתם מזמינים חופשה ביאכטה, חברת הספנות תוודא שאתם מבינים איך להשתמש בכלי ניווט לפני שאתם יוצאים לשייט.

כשהגיע הזמן שלכם לבשל, אתם עדיין יכולים לקחת חלק בכל האקשן בצורה שבה הגלריה מעוצבת.  הגלריה נמצאת בצד הסטארבורד סיד (צד ימין) של היאכטה ואזור הגלריה הוא מקום פתוח. אתם יכולים לבשל ולדבר עם כולם  באותו הזמן. ביחד עם  תנור משרף משולש, יש לכם מחסן מרווח  עבור כל מצרכי האוכל שלכם. עבור סידורי השינה, יאכטה גם מספק לכם חדרים כפולים, ביחד עם חדרי שירותים פרטיים.