קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל- איך משיגים לקוחות לתחום קידום אתרים. אחד הדברים הנפוצים ביותר שאני שומע מחדשים התחום קידום אתרים בגוגל זה איך מביאים לקוחות. בהחלט לא שאלה פשוטה. אז אני אולי לא מומחה בהשגת לקוחות לתחום הזה של השגת לקוחות, אבל אני אנסה לתת כמה דברים שנראים לי חשובים ועזרו לי להשיג לקוחות. מקווה שזה יתרום לכם משהו. אם לא אז אני מצטער מראש.
1. אתר בתחום הקידום- אחד הדברים שאולי חשוב מאוד להציג ואולי לא, זה אתר טוב בתחום הזה שמציג את העבודות שלכם ואת הלקוחות שלכם. זה מאוד עוזר ללקוחות פוטנציאלים לראות שכבר יש והיו לכם לקוחות של קידום אתרים בגוגל . זה מאוד מרגיע וגורם להם לסמוך עליכם יותר. אני בהחלט יודע שלהעמיד אתר מפואר בתחום קידום אתרים בגוגל זה בכלל לא פשוט, לפעמים אפילו מיותר אבל אם יש לכם אפשרות זה יהיה פיתרון מעולה ונוח לכולם. אתר מושקע להציג ללקוחות יעזור לכם
. 2.מסמכים- מה שאני קורא לו ניירת או מסמכולוגיה. לפעמים זה נראה לי ממש מיותר להחזיק ניירות עם לוגו וכרטיסי ביקור יפים, חוזה מנוסח בצורה שעורך דין היה אוהב. אני באופן אישי לא סובל את הדברים האלו. לצערי הרב, לקוחות מאוד מתרשמים מזה. בואו נניח לשניה שאתם מעוניינים להפיץ פליירים שלכם בשכונה או בעיר שאתם גרים בה(עזר לי הרבה פעמים), השאלה היא איך עושים את זה כדי שזה יהיה יעיל? דרך אחת היא לעשות כמו שאני עשיתי בפעמים הראשונות וזה להפיץ פליירים הכי פשוטים וזולים, דבר שנכשל כישלון חרוץ. דרך שניה היא להשקיע בהדפסת הפליירים, כאילו זה דבר שהחיים שלכם תלויים בו. להשתמש בשירותי מעצב, בית דפוס שעושה עבודה איכותית, זה עולה הרבה יותר יקר אבל מוציא פליירים באיכות אחרת לגמרי, ממש שווה את ההשקעה במבט לטווח ארוך.
3. שיחת מכירה- לדבר בצורה מקצועית בזמן שיחות מכירה עם לקוחות. גם הסעיף הזה הוא בעיני זניח לחלוטין, אבל ככל שהזמן עובר, אני הולך ומגלה שזה דבר מאוד חשוב. כנראה שזה מה שעושה רושם על הלקוחות. אז תזכרו את הדבר הזה כשאתם באמצע שיחת מכירה.