רעיון שיעלה אתכם על הגל – מסיבת רווקות על יאכטה יוקרתית

 

 

איזה כיף זה לחגוג מסיבת רווקות, רק בנות, חוגגות שמחה של חברה טובה ואהובה ביחד וב"יאללה בלגן"! זן מסיבה המוקדשת רק לנשים החוגגות את הנשיות שלהן, החברות שלהן, את הזוגיות ואת האהבה, יחד עם החברות הכי-הכי טובות! מסיבת רווקות היא גם חוויה משחררת משום שאין גברים בסביבה, כולן יכולות להשתחרר, לאכול ולשתות מה שהן רוצות, לצחוק על עצמן ועל אחרות וליהנות ללא עכבות!

הבעיה במסיבת רווקות, היא שבדרך כלל מסיבות כאלה חוזרות על עצמן, כמה שמנסים להשקיע ולהפתיע עם יועצת אסטרולוגית, סקסולוגית או אפילו חשפן. בפעם הראשונה, זה נורא מגניב להיות בוילה מפוארת ולהיכנס לבריכה ולשחק משחקים בסגנון אמת או חובה עם החברות. בפעם השלישית, זה כבר לא כל כך מרגש כמו בפעם הראשונה. בפעם השביעית, אתן תנסו לא להירדם בזמן ששוב יארגנו מסיבת פיג'מות בוילה, מגניבה ככל שתהיה.

היו מקוריות, העיזו והשיגו מחיר בלתי יאמן עם מסיבת רווקות מהסרטים על יאכטה אמיתית – אווירה חלומית ויוקרתית עם מוזיקה לבחירתכן, תפריט "על האש" מלא, פינוקי מים ומזרונים מתנפחים ונוף שלא צריך בשבילו שום פילטר באינסטגרם.

 

הרי אי אפשר לסרב למסיבה אינטימית של כל הבנות עם תחושה של חו"ל בארץ, האווירה תלהיב את כולן! דווקא המסיבה שלא חשבתן שתוכלו להפיק, נמצאת ממש בהישג ידיכם.

 

איזה יתרונות יש להפקת מסיבות רווקות ביאכטה?

  • השקיעו בחברה טובה והשאירו זכרונות לשנים ארוכות: אל תסתפקו במסיבה רגילה או יציאה למסיבה, לכו על המקורי והמיוחד – מסיבה ביאכטה היא מסיבה ברמה שקשה למצוא בארץ, חוויה שלא כולן זכו להינות ממנה. דמיינו לעצמכן את כל חבורת הבנות מפליגה לעבר השקיעה – לא צריך לדאוג לקישוטים או בלונים, הנוף הטבעי הוא עוצר נשימה ואתן תרגישו כמו סלבריטי עם פינוקים על חשבון הבית.
  • חוויה בלתי רגילה במחיר הוגן: מסיבת רווקות מחברת חברות מעולמות שונים של הכלה העתידית. איך כדאי יותר לשבור את הקרח מאשר בשייט חלומי שמרגש את כולן? גם הביישניות ביותר יהנו מהשמש המקסימה, השיזוף המלא, המוזיקה המקפיצה, הקייטרינג העשיר ומכלול הפינוקים. כולן יהנו מהסיטואציה ולכן השיחה תקלוח ותזרום בקלות.
  • תקציב מצוין למסיבה ייחודית: מסיבה על יאכטה מרגישה כמו מסיבה יוקרתית, אבל אתן יכולות לזכות לכך במחיר מעולה ותקציב הוגן שמתאים לכולם ולכולן. מה שהכי מפליא – מסיבה על יאכטה יכולה לעלות לכן הרבה פחות מאשר מסיבה רגילה, בגלל שמרכז האירועים הוא ההפלגה עצמה, אין צורך לארגן כל כך הרבה אטרקציות מסביב וניתן להשקיע בתקציב מוגדר מראש שלא ימשיך להתפזר ולהתבלגן.

 

תנו לדמיון שלכם להפליג רחוק ובחרו יאכטה עבור מסיבת רווקות שתשאיר רושם נפלא, זיכרון מתוק ויום בלתי נשכח עבור חברה או בת משפחה אהובה שלכם. מזל טוב!